Bloemenveiling Aalsmeer

Bloemenveiling Aalsmeer

De bloemenveiling bij Amsterdam is een wereld op zich. Je moet vroeg opstaan als je de veiling wilt bezoeken, maar het is het meer dan waard. Ervaar de drukte op de vloer, zie de handelaren op de klok inkopen en verbaas je over de enorme aantallen prachtige bloemen uit meer dan 50 landen die hier dagelijks worden gekocht en verkocht. Als gast van Royal FloraHolland kun je het hele veilingproces volgen vanaf een speciale galerij. Sta in het centrum van de internationale bloemenhandel voor een unieke ervaring die u niet snel zult vergeten!

Openingstijden Nederlandse bloemenveiling

De bloemenveiling begint vroeg. De meeste actie vindt plaats in het eerste uur. Dus hoe vroeger je er bent, hoe meer je ziet. De veiling is open voor het publiek op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 07.00 tot 11.00 uur en op donderdag van 07.00 tot 09.00 uur.

We raden aan om het bezoek zo vroeg mogelijk te beginnen, want in de vroege uurtjes is alles in volle activiteit. De veiling is op zaterdag en zondag, op feestdagen en 31 december gesloten voor publiek.

Self guided rondleiding

Loop vanaf het bezoekerscentrum over een galerij door het veilingcomplex. Aan het einde van de brug kom je bij de veilingzaal waar handelaren op de klok kopen.

Download de self guide tour en leer meer over de Nederlandse tuinbouw. Je app vertelt je alles over alle interessante bezienswaardigheden die je passeert. De audiogids is inbegrepen bij je ticket en is beschikbaar in de volgende talen: Engels, Nederlands, Spaans, Duits, Italiaans, Frans, Chinees

Prijzen voor de Nederlandse bloemenveiling

Om de bloemenveiling te bezoeken, heb je een toegangsbewijs nodig. Hieronder staan de prijzen per ticket. Gebruik de kalender om de beschikbaarheid van tickets te zien en gemakkelijk je bezoek te boeken.

Bloemenveiling Tickets (inclusief audiogids)Prijs
Volwassenen (12+)€ 11,50Boek nu
Kinderen (4-11)€ 9,00Boek nu
Kinderen (0-3)GratisBoek nu
Powered by GetYourGuide

Gratis parkeren / openbaar vervoer

Parkeren is gratis voor bezoekers. Parkeer op het parkeerdak (P23 wit).
De bloemenveiling is goed bereikbaar met het openbaar vervoer: Connexxion bus 172.

Bus 172 rijdt van Amsterdam Centraal Station naar Aalsmeer. Deze bus stopt voor de deur (halte: Hoofdingang).

Toegankelijk voor rolstoelen

Royal FloraHolland Aalsmeer is toegankelijk voor rolstoelgebruikers. Neem contact met ons op voor meer informatie.

Bereid je bezoek voor

Op de bloemenveiling kun je luisteren naar de gratis audiotour.

  • Ga naar de Google Play Store of de Apple Store en download de app izi.TRAVEL.
  • Open de izi.TRAVEL app en klik op de kompasknop linksonder in je scherm.
  • Typ ‘Aalsmeer’ in het zoekveld en open de audiotour van Royal FloraHolland.
  • Have fun!

Hotel dichtbij Bloemenveiling

Wanneer je de Bloemenveiling in de vroege uurtjes wilt bezoeken kan het verstandig zijn om een hotel in de buurt van Bloemenveiling te nemen. Omdat de veiling dicht bij Schiphol ligt heb je veel hotels om uit te kiezen. Bekijk onze lijst met hotels in de buurt van Bloemenveiling.

Adres Bloemenveiling

  • Royal FloraHolland
  • Legmeerdijk 313
  • 1431 GB  Aalsmeer
  • website

Kom je de bloemen van Holland bewonderen? Bekijk dan ook onderstaande informatie: